03.04.2011 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend se je končala 2. SKL, v kateri je na vzhodu naslov prvaka slavila ekipa Radenske Creativ, na zahodu pa košarkarji Janč. Slavje obeh ekip si lahko ogledate v spofnji fotogaleriji, kot tudi rezultate zadnjega kroga. Za konec sta preostali le še dve tekmi dodatnih kvalifikacij, na katerih se bosta za obstanek pomerili ekipi Uniona Olimpije mladih in Globusa.

DODATNE KVALIFIKACIJE ZA OBSTANEK:

Sobota, 9. aprila:
UNION OLIMPIJA MLADI : GLOBUS

Sobota, 16. aprila:
GLOBUS : UNION OLIMPIJA MLADI

- V primeru neodločenega rezultata na posamezni tekmi se ne igrajo podaljški in se srečanje zaključi z doseženim izidom, razen v primerih navedenih v spodnji točki;
- V primeru neodločenega rezultata po odigranih dveh srečanjih ob enakem številu zmag, dveh neodločenih izidih in enakem številu danih in prejetih košev) se odigra podaljšek (podaljški) do zmage ene izmed ekip v skupnem seštevku zmag ali danih in prejetih košev;
- V 3. SKL izpade poražena ekipa skupnega izida obeh tekem, zmagovalna ekipa si zagotovi obstanek v prihodnji tekmovalni sezoni v 2. SKL.


2. SKL VZHOD - 22. KROG

Fenomeni : RODD70-98 (14:24, 16:20, 24:26, 16:28)
Radenska Creativ : Bistrica76-72 (20:32, 21:11, 19:15, 16:14)
Ježica : Union Olimpija mladiPonedeljek, 04.04.2011. 20:30
Vrani Vransko : Nazarje81-47 (14:10, 24:20, 18:7, 25:10)
Calcit Basketball : Posavje Krško89-82 (27:19, 10:15, 18:21, 19:19, 15:8) (OT)
Terme Olimia Podčetrtek : Lastovka110-100 (29:20, 34:20, 24:27, 23:30)

LESTVICA:

1 Radenska Creativ 22 2111826:152330343
2 Terme Olimia Podčetr 22 1751884:158629839
3 Bistrica 22 1751689:146722239
4 RODD 22 1571765:161515037
5 Posavje Krško 22 12101632:15924034
6 Calcit Basketball 22 11111676:16591733
7 Ježica 21 11101531:1614-8332
8 Lastovka 22 9131618:1683-6531
9 Vrani Vransko 22 7151607:1720-11329
10 Nazarje 22 5171511:1669-15827
11 Fenomeni 22 5171449:1707-25827
12 Union Olimpija mladi 21 1201376:1729-35322

2. SKL ZAHOD - 22. KROG

Jesenice : Kolpa Črnomelj77-71 (14:20, 18:9, 16:19, 20:20, 9:3) (OT)
Ilirija : Plama Pur63-82 (17:18, 17:17, 13:24, 16:23)
Tolmin : Krka mladi79-75 (15:21, 21:13, 18:22, 25:19)
Koš Koper FAMNIT : Janče70-76 (11:22, 22:20, 18:17, 19:17)
Stražišče Kranj : MARC Ajdovščina81-75 (16:20, 18:12, 20:23, 27:20)
Globus : Pingvini Šmartno62-80 (12:19, 16:16, 12:24, 22:21)

LESTVICA:

1 Janče 22 1931791:141537641
2 MARC Ajdovščina 22 1751715:148323239
3 Plama Pur 22 1481713:16199436
4 Tolmin 22 1481588:15058336
5 Stražišče Kranj 22 1391596:15811535
6 Koš Koper FAMNIT 22 12101572:1579-734
7 Jesenice 22 11111710:16733733
8 Pingvini Šmartno 22 9131565:1668-10331
9 Krka mladi 22 8141678:1710-3230
10 Kolpa Črnomelj 22 8141648:1673-2530
11 Ilirija 22 4181509:1757-24826
12 Globus 22 3191261:1683-42225





Avtor: KZS/Anže Blažič
27.03.11 / Ostala članska tekmovanja

...

20.03.11 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend je bil na sporedu zadnji krog 3. SKL, ki bo naslednjo...

13.03.11 / Ostala članska tekmovanja

Najbolj tesna tekma tega vikenda v 2. in 3. SKL je bila v Velikih...

 
Košarkarska zveza Slovenije / Leskoškova 12, Ljubljana / kzs@kzs.si
Vse pravice pridržane / 2000 - 2011