20.03.2011 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend je bil na sporedu zadnji krog 3. SKL, ki bo naslednjo sezono minil brez NONE Lenart in Logatca, ki sta se kot prvaka svojih divizij uvrstila v 2. SKL. Jasno je tudi že, da se je Radenska Creativ iz 2. SKL dva kroga pred koncem uvrstila v 1. B SKL, za drugo mesto pa se v zahodni diviziji še potegujeta Janče in MARC Ajdovščina.

FOTOGALERIJA PREDAJE POKALA LOGATCU

2. SKL - VZHOD, 20. KROG

Fenomeni : Radenska Creativ51-80 (6:23, 9:24, 12:19, 24:14)
Ježica : RODD83-81 (19:22, 22:20, 19:18, 23:21)
Vrani Vransko : Bistrica87-98 (19:29, 13:28, 25:19, 30:22)
Calcit Basketball : Union Olimpija mladi82-72 (16:16, 13:19, 30:21, 23:16)
Terme Olimia Podčetrtek : Nazarje101-73 (29:14, 17:22, 35:21, 20:16)
Lastovka : Posavje Krško69-76 (21:17, 13:17, 19:18, 16:24)

LESTVICA:

1 Radenska Creativ 20 1911665:137329239
2 Terme Olimia Podčetr 20 1641687:139729036
3 Bistrica 20 1641512:134816436
4 RODD 20 1461589:146012934
5 Posavje Krško 20 1191461:14164531
6 Ježica 20 1191488:1509-2131
7 Calcit Basketball 20 10101519:15081130
8 Lastovka 20 8121443:1512-6928
9 Vrani Vransko 20 6141455:1584-12926
10 Fenomeni 20 5151318:1534-21625
11 Nazarje 20 4161395:1520-12524
12 Union Olimpija mladi 20 0201287:1658-37120

2. SKL - ZAHOD, 20. KROG

Jesenice : Ilirija96-73 (21:15, 17:23, 27:22, 31:13)
Tolmin : Kolpa Črnomelj74-68 (13:16, 24:18, 17:9, 20:25)
Janče : Plama Pur80-70 (17:19, 26:19, 21:13, 16:19)
Stražišče Kranj : Krka mladi71-56 (19:19, 21:16, 21:7, 10:14)
Globus : Koš Koper FAMNIT65-51 (15:13, 12:17, 18:17, 20:4)
Pingvini Šmartno : MARC Ajdovščina67-76 (14:19, 22:16, 23:20, 8:21)

LESTVICA:

1 Janče 20 1731626:128134537
2 MARC Ajdovščina 20 1641578:134623236
3 Tolmin 20 1371448:13589033
4 Plama Pur 20 1281559:14956432
5 Stražišče Kranj 20 1281456:14342232
6 Koš Koper FAMNIT 20 1191430:1444-1431
7 Jesenice 20 10101532:14953730
8 Krka mladi 20 8121539:1542-328
9 Kolpa Črnomelj 20 7131498:1527-2927
10 Pingvini Šmartno 20 7131378:1505-12727
11 Ilirija 20 4161377:1596-21924
12 Globus 20 3171143:1541-39823

3. SKL - VZHOD, 18. KROG

Komenda Hram Gorjan : NONA Lenart100-80 (29:17, 33:17, 18:25, 20:21)
Ivančna Gorica : Posavje Podbočje79-74 (16:12, 14:21, 20:24, 29:17)
ŠRK Koši : Primafoto SG87-75 (28:19, 23:20, 19:17, 17:19)
Ruše : Koroška131-84 (36:21, 28:16, 28:25, 39:22)
Terme Ptuj je prostSobota, 19.03.2011.  

LESTVICA:

1 NONA Lenart 16 1511356:111324331
2 Komenda Hram Gorjan 16 1421496:124125530
3 Ivančna Gorica 16 1061296:111917726
4 ŠRK Koši 16 1061263:112713626
5 Primafoto SG 16 791218:1222-423
6 Terme Ptuj 16 791265:12402523
7 Ruše 16 5111267:12412621
8 Posavje Podbočje 16 4121157:1366-20920
9 Koroška 16 016911:1560-64916
10 Posavje Podbočje 0 000:000

3. SKL - ZAHOD, 18. KROG

Luka Koper : Logatec84-71 (26:20, 16:13, 20:16, 22:22)
Gorenja vas : Cerknica50-52 (17:10, 12:9, 9:20, 12:13)
Bloke Novolit : Velike Lašče54-60 (13:14, 20:17, 13:11, 8:18)
Kranjska Gora : Krvavec Meteor64-73 (20:14, 16:24, 13:24, 15:17)
Žiri : Javor Pivka82-68 (21:13, 17:19, 18:12, 26:14)

LESTVICA:

1 Logatec 18 1711487:118030735
2 Luka Koper 18 1261341:13083330
3 Javor Pivka 18 1171374:124612829
4 Gorenja vas 18 1171278:107020829
5 Cerknica 18 1081311:12466528
6 Velike Lašče 18 991163:1220-5727
7 Krvavec Meteor 18 8101194:1279-8526
8 Bloke Novolit 18 5131292:1420-12823
9 Žiri 18 4141212:1470-25822
10 Kranjska Gora 18 3151140:1353-21321


Kako so naslov prvaka proslavili na vzhodu:

 






Avtor: KZS/Anže Blažič
03.04.11 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend se je končala 2. SKL, v kateri je na vzhodu naslov...

27.03.11 / Ostala članska tekmovanja

...

13.03.11 / Ostala članska tekmovanja

Najbolj tesna tekma tega vikenda v 2. in 3. SKL je bila v Velikih...

 
Košarkarska zveza Slovenije / Leskoškova 12, Ljubljana / kzs@kzs.si
Vse pravice pridržane / 2000 - 2011