13.03.2011 / Ostala članska tekmovanja

Najbolj tesna tekma tega vikenda v 2. in 3. SKL je bila v Velikih Laščah, kjer so tamkajšnji košarkarji s 77:75 ugnali Kranjsko Goro in zabeležili osmo zmago sezone. Na vrhu 3. SKL zahod še vedno Logatec, ki je brez poraza, kot je tudi NONA Lenart v 3. SKL vzhod.

2. SKL VZHOD, 19. KROG

Posavje Krško : Fenomeni98-70 (22:9, 28:21, 28:22, 20:18)
Nazarje : Lastovka71-76 (14:21, 21:17, 15:14, 21:24)
Union Olimpija mladi : Terme Olimia Podčetrtek60-70 (27:18, 8:13, 13:18, 12:21)
Bistrica : Calcit Basketball83-78 (24:21, 22:16, 23:26, 14:15)
RODD : Vrani Vransko93-74 (23:18, 26:25, 28:21, 16:10)
Radenska Creativ : Ježica92-67 (16:14, 18:21, 30:16, 28:16)

LESTVICA:

1 Radenska Creativ 19 1811585:132226337
2 Terme Olimia Podčetrtek 19 1541586:132326334
3 Bistrica 19 1541414:126115334
4 RODD 19 1451508:137713133
5 Posavje Krško 19 1091385:13473829
6 Ježica 19 1091405:1428-2329
7 Calcit Basketball 19 9101437:1436128
8 Lastovka 18 7111298:1365-6725
9 Vrani Vransko 19 6131368:1486-11825
10 Fenomeni 19 5141267:1454-18724
11 Nazarje 18 4141251:1343-9222
12 Union Olimpija mladi 19 0191214:1576-36219

2. SKL ZAHOD, 19. KROG

MARC Ajdovščina : Jesenice83-89 (15:21, 23:23, 18:18, 27:27)
Koš Koper FAMNIT : Pingvini Šmartno89-74 (27:18, 29:12, 18:23, 15:21)
Krka mladi : Globus79-59 (27:8, 26:18, 14:16, 12:17)
Plama Pur : Stražišče Kranj85-67 (16:14, 33:20, 23:21, 13:12)
Kolpa Črnomelj : Janče71-79 (16:16, 19:18, 10:22, 26:23)
Ilirija : Tolmin62-86 (15:21, 14:13, 12:24, 21:28)

LESTVICA:

1 Janče 19 1631546:121133535
2 MARC Ajdovščina 19 1541502:127922334
3 Tolmin 19 1271374:12908431
4 Plama Pur 19 1271489:14157431
5 Stražišče Kranj 19 1181385:1378730
6 Koš Koper FAMNIT 19 1181379:1379030
7 Jesenice 19 9101436:14221428
8 Krka mladi 19 8111483:14711227
9 Kolpa Črnomelj 19 7121430:1453-2326
10 Pingvini Šmartno 19 7121311:1429-11826
11 Ilirija 19 4151304:1500-19623
12 Globus 19 2171078:1490-41221

3. SKL VZHOD, 17. KROG

Komenda Hram Gorjan : Koroška136-82 (33:17, 36:16, 35:23, 32:26)
Primafoto SG : Ruše89-68 (23:13, 21:20, 21:17, 24:18)
Posavje Podbočje : ŠRK Koši78-72 (19:17, 13:14, 17:12, 15:21, 14:8) (OT)
NONA Lenart : Terme Ptuj86-75 (15:22, 14:15, 29:13, 28:25)
Ivančna Gorica je prostSobota, 12.03.2011.  

LESTVICA:

1 NONA Lenart 15 1501276:101326330
2 Komenda Hram Gorjan 15 1321396:116123528
3 Ivančna Gorica 15 961217:104517224
4 ŠRK Koši 15 961176:105212424
5 Terme Ptuj 16 791265:12402523
6 Primafoto SG 15 781143:1135822
7 Ruše 15 4111136:1157-2119
8 Posavje Podbočje 15 4111083:1287-20419
9 Koroška 15 015827:1429-60215
10 Posavje Podbočje 0 000:000

3. SKL VZHOD, 17. KROG

Velike Lašče : Kranjska Gora77-75 (26:13, 14:18, 13:14, 24:30)
Cerknica : Bloke Novolit72-71 (14:24, 18:19, 17:11, 23:17)
Logatec : Gorenja vas85-78 (31:25, 17:13, 15:23, 22:17)
Javor Pivka : Luka Koper83-79 (27:18, 16:21, 15:21, 25:19)
Krvavec Meteor : Žiri76-85 (13:12, 14:21, 30:29, 19:23)

LESTVICA:

1 Logatec 17 1701416:109632034
2 Gorenja vas 17 1161228:101821028
3 Javor Pivka 17 1161306:116414228
4 Luka Koper 17 1161257:12372028
5 Cerknica 17 981259:11966326
6 Velike Lašče 17 891103:1166-6325
7 Krvavec Meteor 17 7101121:1215-9424
8 Bloke Novolit 17 5121238:1360-12222
9 Kranjska Gora 17 3141076:1280-20420
10 Žiri 17 3141130:1402-27220
Avtor: KZS/Anže Blažič
03.04.11 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend se je končala 2. SKL, v kateri je na vzhodu naslov...

27.03.11 / Ostala članska tekmovanja

...

20.03.11 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend je bil na sporedu zadnji krog 3. SKL, ki bo naslednjo...

 
Košarkarska zveza Slovenije / Leskoškova 12, Ljubljana / kzs@kzs.si
Vse pravice pridržane / 2000 - 2011