27.02.2011 / Ostala članska tekmovanja

NONA Lenart in Logatec sta zadnji ekipi v moških članskih ligah, ki v tej sezoni še nista občutili grenkobe poraza. Tudi po 15. krogu 3. SKL namreč nadaljujeta niz zmag, ki sta ga ta vikend podaljšala z zmagami nad ŠRK Košijem in Kranjsko Goro.

2. SKL VZHOD, 17. KROG

Nazarje : Fenomeni72-60 (18:14, 13:16, 20:14, 21:16)
Union Olimpija mladi : Posavje Krško47-71 (10:30, 13:8, 11:13, 13:20)
Bistrica : Lastovka74-62 (28:18, 14:13, 11:14, 21:17)
RODD : Terme Olimia Podčetrtek94-87 (22:19, 18:23, 21:15, 17:21, 16:9) (OT)
Radenska Creativ : Calcit BasketballSreda, 02.03.2011. 19:30
Ježica : Vrani Vransko91-80 (33:18, 12:21, 26:28, 20:13)

LESTVICA:

1 Radenska Creativ 16 1511329:113219731
2 Bistrica 17 1431264:110316131
3 Terme Olimia Podčetrtek 17 1341436:119723930
4 RODD 17 1341350:122412630
5 Ježica 17 981272:1272026
6 Posavje Krško 17 891221:1220125
7 Calcit Basketball 16 881221:12012024
8 Lastovka 17 6111217:1301-8423
9 Vrani Vransko 17 6111230:1316-8623
10 Fenomeni 17 5121133:1290-15722
11 Nazarje 17 4131194:1277-8321
12 Union Olimpija mladi 17 0171091:1425-33417

2. SKL ZAHOD, 17. KROG

Koš Koper FAMNIT : Jesenice79-75 (11:22, 22:13, 17:14, 29:26)
Krka mladi : MARC Ajdovščina72-82 (26:24, 16:21, 14:16, 16:21)
Plama Pur : Pingvini Šmartno86-70 (18:13, 17:22, 26:19, 25:16)
Kolpa Črnomelj : Globus83-63 (13:10, 23:14, 25:22, 22:17)
Ilirija : Stražišče Kranj55-77 (19:11, 13:16, 8:27, 15:23)
Tolmin : Janče64-88 (16:22, 11:15, 22:30, 15:21)

LESTVICA:

1 Janče 17 1431359:108927031
2 MARC Ajdovščina 17 1431347:113920831
3 Stražišče Kranj 17 1161253:12143928
4 Tolmin 17 1071216:11595727
5 Plama Pur 17 1071320:12813927
6 Jesenice 17 891278:12671125
7 Koš Koper FAMNIT 16 971144:1161-1725
8 Krka mladi 16 791246:12291723
9 Kolpa Črnomelj 17 6111280:1309-2923
10 Pingvini Šmartno 17 6111149:1254-10523
11 Ilirija 17 4131191:1306-11521
12 Globus 17 215952:1327-37519

3. SKL VZHOD, 15. KROG

Primafoto SG : Komenda Hram Gorjan79-87 (21:24, 25:13, 11:27, 22:23)
Posavje Podbočje : Koroška99-74 (20:11, 28:24, 18:14, 33:25)
NONA Lenart : ŠRK Koši87-71 (34:10, 19:16, 22:23, 12:22)
Terme Ptuj : Ivančna Gorica82-72 (18:17, 15:19, 19:21, 30:15)
Ruše so prosteSobota, 26.02.2011.  

LESTVICA:

1 NONA Lenart 13 1301119:87124826
2 Komenda Hram Gorjan 13 1121167:100616124
3 Ivančna Gorica 14 951150:97417623
4 ŠRK Koši 14 951104:97413023
5 Terme Ptuj 14 771117:10615621
6 Primafoto SG 13 58969:1027-5818
7 Ruše 13 310962:992-3016
8 Posavje Podbočje 13 310929:1109-18016
9 Koroška 13 013705:1208-50313
10 Posavje Podbočje 0 000:000

3. SKL ZAHOD, 15. KROG

Cerknica : Krvavec Meteor71-45 (17:8, 9:13, 17:11, 28:13)
Logatec : Kranjska Gora81-54 (15:17, 25:5, 24:21, 17:11)
Javor Pivka : Bloke Novolit80-85 (17:17, 16:20, 25:28, 22:20)
Luka Koper : Gorenja vasČetrtek, 03.03.2011. 19:00
Velike Lašče : Žiri60-55 (14:21, 13:12, 11:18, 22:4)

LESTVICA:

1 Logatec 15 1501240:94729330
2 Javor Pivka 15 1051147:99315425
3 Luka Koper 14 1041053:10005324
4 Gorenja vas 14 95967:81215523
5 Cerknica 15 781109:10525722
6 Krvavec Meteor 15 78990:1065-7522
7 Velike Lašče 15 69961:1036-7521
8 Bloke Novolit 15 5101096:1197-10120
9 Kranjska Gora 15 312928:1125-19718
10 Žiri 15 213982:1246-26417
Avtor: KZS/Anže Blažič
03.04.11 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend se je končala 2. SKL, v kateri je na vzhodu naslov...

27.03.11 / Ostala članska tekmovanja

...

20.03.11 / Ostala članska tekmovanja

Ta vikend je bil na sporedu zadnji krog 3. SKL, ki bo naslednjo...

 
Košarkarska zveza Slovenije / Leskoškova 12, Ljubljana / kzs@kzs.si
Vse pravice pridržane / 2000 - 2011