30.12.2010 / Liga Telemach

Zaradi malo daljšega odmora v Ligi Telemach, je Elektra danes v domači dvorani odigrala prijateljsko tekmo. Na tekmi je bil rezultat povsem v drugem planu in je bila pomembna le igra ter ohranjanje tekmovalnega ritma. Nasprotnik je bila ekipa Hrastnika, ki sicer igra v 1.b ligi.

Igra Elektre je bila odlična v obrambi ter tudi precej učinkovita v napadu. Večji del srečanja (kar 3 četrtine) so igrali mladi igralci Elektre in pokazali solidno igro ter obdržali visoko razliko.

Končen rezultat po štirih četrtinah je bil:

Elektra Šoštanj: KK Hrastnik 71:44

A to še ni bil konec srečanja. Trenerja sta se na hitro dogovorila, da se odigra še ena četrtina, v kateri pa so bili občutno boljši gostje. Končni rezultat po petih odigranih četrinah je tako bil 85:70 za domačo ekipo Elektre.
Avtor: KZS/Anže Blažič