03.06.2010 / Pionirski festival

V I. Osnovni šoli Murska Sobota je bil v sredo na sporedu finalni turnir 44. Pionirskega festivala za mlajše pionirke, ki so ga osvojile košarkarice OŠ Ob Dravinji Slovenske Konjice. Najboljša igralka turnirja je postala Nina Gošnjak (OŠ Ob Dravinji), najboljša strelka pa Ajda Pejčič (I. Murska Sobota).

Najboljša igralka turnirja: Nina Gošnjak (OŠ Ob Dravinji)

Najboljša strelka turnirja: Ajda Pejčič (I. OŠ Murska Sobota)

Najboljša peterka tekmovanja: Nina Gošnjak (OŠ Ob Dravinji), Anja Lešnik (OŠ Ob Dravinji), Maruša Seničar (OŠ Grm), Polona Azarov (OŠ Louisa Adamiča) in Tina Cvijanovič (I. OŠ Murska Sobota).

POLFINALE

OŠ I. MURSKA SOBOTA - OŠ GRM NOVO MESTO 32:54 (6:12, 10:22, 16:19)

OŠ I. Murska Sobota : Pejčič A. 11 (1x3, 3/2), Cvijanovič T. 13 (1x3), Belec N., Kolbl Š., Novak A., Lončar N., Meničanin N., Ostojič K., Cvijanovič Ti. 6 (3/2), Primožič I., Dokl R., Tinev M. 2 (2/2),
Vodja in trener ekipe
: Juteršnik Peter
OŠ Grm Novo mesto
:Šetina U. 8 (6/2), Može M. 17 (14/7), Abunar M. 4 (2/0), Seničar M. 10 (6/2), Zoran T. 2 (4/2), Koncilija E., Mikič L. 4, Lesjak L., Matkovič Š. 9 (2/1), Cesar K., Grah Ž.,
Vodja ekipe
: Seničar Slavko
Trener ekipe : Rebernik Sašo 

OŠ OB DRAVINJI - OŠ LOUISA ADAMIČA 38:18 (12:6, 12:3, 14:9)

OŠ Ob Dravinji Slovenske Konjice: Einfalt L. 4, Pučnik T., Sevšek N. (2/0),  Hatunšek Š. 6, Einfalt A., Gorjup L., Lešnik A., Ramšak T. 4, Perkič A. 4,Levart A. 2, Gošnjak N. 12 (5/2), Brdnik E. 6 (1x3,2/1),
Vodja in trener ekipe
: Groleger Urška
OŠ Louisa Adamiča Grosuplje
: Potokar N. 2, Zaletelj U. 1 (2/1), Azarov P., Gabrijel M. 5 (2/1), Piškur M., Košir E. 1 (2/1), Kastelec S., Oven T., Lešek Z. 2 (2/0), Goršič T. 5 (2/1) Kosi L. 2, Ahlin A.,
Vodja ekipe
: Gjerkeš Mateja
Trener ekipe : Hojč Teo

ZA 3. MESTO

OŠ I. MURSKA SOBOTA - OŠ LOUISA ADAMIČA 35:57 (13:14, 4:27, 18:16)

OŠ I. Murska Sobota : Pejčič A. 16 (6/0), Cvijanovič T. 3 (6/1), Belec N., Kolbl Š., Novak A., Lončar N., Meničanin N., Ostojič K., Cvijanovič Ti. (14 (5/2), Primožič I., Dokl R., Tinev M.,
Vodja in trener ekipe
: Juteršnik Peter
OŠ Louisa Adamiča Grosuplje
: Potokar N. 8 (4/2), Zaletelj U. 7 (3/1), Azarov P. 16 (5/2), Gabrijel M. 4, Piškur M. 2, Košir E. 2, Kastelec S., Oven T., Lešek Z. 11 (7/3), Goršič T. 2(2/0), Kosi L. 5 (1/1), Ahlin A.,
Vodja ekipe
: Gjerkeš Mateja
Trener ekipe
: Hojč Teo

FINALE

OŠ GRM NOVO MESTO - OŠ OB DRAVINJI 16:51 (2:21, 3:20, 11:10)

OŠ Grm Novo mesto:Šetina U. 4 (3/0), Može M. 3 (6/1), Abunar M. (2/0), Seničar M. 5 (2/1), Zoran T., Koncilija E., Mikič L. 1 (2/1), Lesjak L., Matkovič Š. 2, Cesar K. (4/0), Grah Ž. 1 (2/1) ,
Vodja ekipe
: Seničar Slavko
Trener ekipe
: Rebernik Sašo
OŠ Ob Dravinji Slovenske Konjice
: Einfalt L. 8, Pučnik T., Sevšek N. 5 (2/1), Hatunšek Š. 6 (1x3,2/1), Einfalt A., Gorjup L., Lešnik A. 4, Ramšak T. 7 (3/1),  Perkič A., Levart A. 2, Gošnjak N. 8 (2/0), Brdnik E. 10 (2x3),
Vodja in trener ekipe : Groleger Urška 
 
 
Avtor: KZS/Anže Blažič
01.06.11 / Pionirski festival

V Murski Soboti se je odvil finalni turnir še zadnje kategorije te...

27.05.11 / Pionirski festival

V dvorani Osnovne šole Lenart je v petek, 27. maja 2011 potekal...

08.04.11 / Pionirski festival

V novomeški dvorani Marof so košarkarice Osnovne šole Grm Novo mesto...

 
Košarkarska zveza Slovenije / Leskoškova 12, Ljubljana / kzs@kzs.si
Vse pravice pridržane / 2000 - 2011