Mlajše kategorije

08.06.2011 Vabilo na turnir Regijskega selekc.
08.06.2011 V Logatcu v soboto Dan košarke
01.06.2011 Olimpija in Ilirija najboljši v P. mladih
31.05.2011 Druga pripravljalna tekma kadetinj
31.05.2011 Vabila na treninge nac. programa
19.05.2011 Prij. tekma SLO kadetinj in Rogaške
17.05.2011 Zadnja turnirja RS U-13 pod streho
16.05.2011 Znane skupine kvalifikacij 1. SKL U16
15.05.2011 Vabila na treninge nac. programa
15.05.2011 Finalni turnir Ljubljanskih mlekarn
11.05.2011 Če akcijo pohvali tudi veliki Sabonis...
10.05.2011 Na turnir RS še regiji Vzhod 1 in 2
09.05.2011 Znane skupine kvalifikacij 1. SKL U18
06.05.2011 Vabila na treninge nac. programa
06.05.2011 Vabilo na festival male košarke
04.05.2011 Vabila na treninge nac. programa
02.05.2011 Ilirijanke in Kraševci obranili naslov
02.05.2011 Kadeti končali na sedmem mestu
01.05.2011 Bežigrajčanke do devetega mesta
30.04.2011 Najboljša predstava Bežigrajčank
29.04.2011 Podaljšek usoden za SLO kadete
29.04.2011 Bežigrajčanke mimo prve ovire v 2. delu
29.04.2011 Začetek turnirja Rad igram košarko
28.04.2011 FOTO: Na Kitajskem prost dan
26.04.2011 Bežigrajčanke v boj za 9. mesto
26.04.2011 Slovenija na Nizozemskem z 1 zmago
24.04.2011 Nova sezona Igrive košarke
24.04.2011 Slovenke na Kitajskem začele z zmago
24.04.2011 Grosuplje na Nizozemskem v finalu
24.04.2011 Odigrana turnirja RS za fante U-13
20.04.2011 Vabilo na trening NP (fantje 1996)
19.04.2011 Pionirke tretje v mednarodni BCAA ligi
18.04.2011 FOTO: Vsi prvaki na enem mestu
17.04.2011 FOTO: Domžale prvak tudi z mladinci
14.04.2011 Vabilo na trening NP (fantje 1995)
13.04.2011 Vabila na 2. turnir RS za zahod
10.04.2011 VIDEO: Helios kadetski prvak
08.04.2011 Vabilo na treninge nac. programa
05.04.2011 Zaključek reg. treningov za U13
03.04.2011 ŽU16: Naslov slavijo Grosupeljčanke
01.04.2011 Fin. turnirja U16 in U18 v Domžalah
30.03.2011 Ta vikend začetek pionirske sezone
28.03.2011 Vzhod z zmago odprl pion. sezono
27.03.2011 ŽU18: Celjanke 4. zapored prvakinje
27.03.2011 Primorac najboljši v kategoriji U14
23.03.2011 Otvoritvena tekma pionirske sezone
22.03.2011 10 let košarkarske šole Maria Primorca
21.03.2011 Treningi RS U-13 za Vzhod
20.03.2011 Krkaši osvojili Turnir Pomlad
18.03.2011 Novomeščani doma prvaki med dijaki
16.03.2011 ŽU16 v Grosupljem, ŽU18 v Pivki
15.03.2011 Treningi RS U-13 za zahodne ekipe
15.03.2011 V Podčetrtku seminar in 3. turnir RS
15.03.2011 Celjanke najboljše srednješolke
10.03.2011 V petek za prvaka srednješolci
07.03.2011 Vabila na turnir in treninge RS
07.03.2011 Razpisi za zaključne turnirje mlajših
07.03.2011 Uvodni bilten ml. kategorij - dekleta
04.03.2011 V nedeljo v Stožicah turnir U10
28.02.2011 Vabila na treninge Regijskega sel.
01.03.2011 FOTO/VIDEO: Ptuj gostil 2. turnir RS
24.02.2011 Znani termini za 4. trening RS U-13
22.02.2011 FOTO: Rezultati turnirja RS v Šoštanju
21.02.2011 2. turnir RS U-14 v nedeljo na Ptuju
20.02.2011 Mladi zmaji v Beogradu do 7. mesta
16.02.2011 VIDEO: Sabonis obiskal Igrivo košarko
15.02.2011 Odigran turnir RS v Hrastniku
09.02.2011 Treningi in turnir RS za vzhod
07.02.2011 RS: Vabila na trening U-14/turnir U-13
07.02.2011 FOTO: Odigrana prva turnirja RS U-13
03.02.2011 Vabila na 3. trening RS za vzh. ekipe
02.02.2011 Gregor Balek na izobraževanju v Litvi
27.01.2011 Prvi turnir RS za igralce selekcije U13
26.01.2011 Vabila na 3. trening RS za igralce/-ke z zahoda
24.01.2011 FOTO: Prvi turnir RS pod streho
21.01.2011 Vabilo na 1. turnir RS za fante
18.01.2011 Vabilo na 1. turnir RS za dekleta
18.01.2011 Celjanke in Šmarčanke v Beogradu
10.01.2011 Pionirji Uniona Olimpije tretji v Imoli
06.01.2011 Bergant opisal videno na RS
23.12.2010 Mladi Olimpije v finalu šp. turnirja
19.12.2010 FOTO: GVT doma državni prvak
17.12.2010 Kadeti odhajajo na turnir v Ženevo
17.12.2010 Bližajo se Dnevi šentviške košarke
12.12.2010 U14: Union Olimpija državni prvak
09.12.2010 Finalni turnir ŽU14 v Konjicah
07.12.2010 Evropski pokal končale na 7. mestu
03.12.2010 Novomeščanke v Rusiji za 7. mesto
01.12.2010 Novomeščanke do prve zmage
29.11.2010 Termini regijskega selekcioniranja
28.11.2010 Na fin. turnirju še Krka in Postojna
27.11.2010 U12: Naslov prvaka slavi Krka
27.11.2010 Novomeščanke odpotovale v Rusijo
27.11.2010 U14: Razpis za organizacijo FT
24.11.2010 Reg. selekcioniranje na vzhodu
20.11.2010 FOTO: Konjičanke 2. zapored prvakinje
19.11.2010 V soboto začetek sezone U10
17.11.2010 Tradicionalni Sončkov dan 12. 12.
15.11.2010 Začenjajo se treningi r. selekcioniranja
02.11.2010 FT U12 za ženske na Gim. Bežigrad
02.11.2010 Spremembe v modelu selekcioniranja
01.11.2010 Rekordno leto za Igrivo košarko
26.10.2010 Razpis za organizacijo FT U12 (ž)
21.10.2010 Vabljeni na turnir Leone 2000
19.10.2010 Grosupeljčanke osvojile Šibenik
11.10.2010 Zaključek R. selekcioniranja U-13
08.10.2010 Kranjski orli osvojili turnir Kranja
05.10.2010 V soboto zaključek selekcioniranja
27.09.2010 Grosuplje ugnalo mariborske vrstnike
22.09.2010 Igriva košarka tudi v oktobru!
20.09.2010 Grosupeljčanke osvojile Ljubljano
20.09.2010 Prvaki sezono odprli uspešno
01.09.2010 Košarkarice NM uspešno v Splitu
23.08.2010 Končan šesti zaporedni Slovenia ball
22.08.2010 Dve slovenski zmagi na Slovenia ballu
21.08.2010 Rezultati drugega dne Slovenia balla
20.08.2010 Končan prvi dan Slovenia balla
19.08.2010 Prvi treningi na SLOVENIA BALL-u
17.08.2010 Po Pokalu Adecco še Slovenia ball
01.07.2010 Dobravec MVP tabora v Trevisu
26.06.2010 Vabilo na FT reg. selekcioniranja
24.06.2010 Prijateljujte z Žogijem in Žogico!
24.06.2010 Končuje se prvi del obiskov Igrive
16.06.2010 Prijavnine za pionirje/ke brezplačne
07.06.2010 Maskotama bo ime Žogi in Žogica
30.05.2010 KK Simon Jenko dvakrat prvi v Italiji
25.05.2010 Uspešni nastopi Ilirijank v Srbiji
25.05.2010 Vabilo na trening ž. mladinske rep.
25.05.2010 Ilirijankam 5., Grosuplju 7. mesto
23.05.2010 Zaključila se je Dolenjska koš. liga
23.05.2010 V nedeljo kvalifikacije DP mladincev
21.05.2010 Trening nac. programa za dekleta 1994
13.05.2010 Termini testiranj mlajših reprezentanc
20.05.2010 Američanke boljše od Ljubljančank
19.05.2010 V nedeljo začetek priprav ml. članov
18.05.2010 Američanke proti kombinirani LJ ekipi
12.05.2010 Prip. tekma SLO kadetinj in Janine
09.05.2010 Vabljeni na 29. Festival male košarke
09.05.2010 Grosupeljčanke tretje v Franciji
08.05.2010 Zmaji končali turnir v Parizu
07.05.2010 Mladinci Uniona Olimpije prvič izgubili
07.05.2010 Zmajevi mladinci turnir začeli z zmago
06.05.2010 Mladi zmaji v boju za vrh Evrope
05.05.2010 Zmaga mladih Krkašev v Italiji
05.05.2010 Podvig Ježičank v Milanu
27.04.2010 Poimenujte maskoti Igrive košarke!
25.04.2010 Union Olimpija mladinski prvak
25.04.2010 Slovenija turnir končala z zmago
22.04.2010 Napoved treningov nac. programa
19.04.2010 Uspeh slovenskih ekip v Franciji
17.04.2010 Geoplin Slovan kadetski prvak
16.04.2010 Grosupeljčanke prvakinje PF
14.04.2010 Razpis tekmovanj U16 in U18 (M in Ž)
11.04.2010 Celjanke vnovič kadetske prvakinje
11.04.2010 Začenja se nova sezona Igrive košarke
09.04.2010 Litijani prvaki Pionirskega festivala
08.04.2010 Razpis za organizacijo FT mladincev
06.04.2010 Turnir Novo mesto osvojile Konjičanke
05.04.2010 V četrtek finale DP dijakov
29.03.2010 FOTO/VIDEO: Otvoritvena tekma
29.03.2010 FOTO/VIDEO: Reg. sel. v Krškem
25.03.2010 Postojna gosti Otvoritveno tekmo
25.03.2010 Kadetinje za naslov v Murski Soboti
23.03.2010 Razpis za organizacijo FT kadetov
19.03.2010 Turnir Pomlad 2010 v Novem mestu
17.03.2010 U10: Začenja se 2. del tekmovanja
17.03.2010 Razpis za org. FT kadetinj
10.03.2010 Nova spletna stran r. selekcioniranja
10.03.2010 U14: Začetek nove sezone DP
09.03.2010 FOTO/VIDEO: reg. sel. v Postojni
07.03.2010 FOTO/VIDEO: Celje prvakinje U18
02.03.2010 FOTO/VIDEO: Reg. sel. v Domžalah
22.02.2010 Razpis tekmovanj za prvenstvo SLO
10.02.2010 FOTO: Selekcioniranje tudi v Sežani
09.02.2010 Selektorji članic in ml. kategorij
09.02.2010 FOTO: Turnir reg. selek. v Kočevju
07.02.2010 FOTO: Kadeti osvojili 7. mesto
31.01.2010 VIDEO: Turnir reg. sel. v Šoštanju
26.01.2010 Končan 1. turnir reg. selekcioniranja
23.01.2010 Kadeti bodo prvi preizkusili Turčijo
23.01.2010 Vabila na trening nacion. programa
18.01.2010 Začenja se prvi DP za pionirje U10
16.01.2010 Izžrebane skupine EP ml. kategorij
16.01.2010 FOTO, U12: Prvakinje Konjičanke
05.01.2010 Za konec poraz z Nizozemkami
04.01.2010 FOTO: Poljska boljša od Slovenk
03.01.2010 Mladinke za uvod ugnale Nemke
01.01.2010 Panterke tretje v Italiji
30.12.2009 Mladinci v finalu za las prekratki
30.12.2009 Prva zmaga na turnirju v Barakaldu
29.12.2009 U18: Na začetku boljši Španci
25.12.2009 Mladinci U. Olimpije drugi v Španiji
20.12.2009 U14: Naslov prvakinj Odeji KED
13.12.2009 U14: Parklji prvaki, Rebec MVP
14.12.2009 Krkini mlajši košarkarji v Splitu
12.12.2009 FT mlajših pionirk U12 v januarju
12.12.2009 Vabljeni na dneve šentviške košarke
10.12.2009 FT U14 za ženske v Grosuplju
08.12.2009 Stražar najboljši skakalec v Iscarju
08.12.2009 V nedeljo trening nac. programa
07.12.2009 Kadeti danes za 7. mesto s Poljaki
06.12.2009 Pred nami že 12. Sončkov dan
06.12.2009 Kadeti izgubili tudi z Italijo
05.12.2009 Kadeti izgubili s Kastiljo in Leonom
03.12.2009 Razpis za organizacijo FT U14 (Ž)
26.11.2009 Razpis za organizacijo FT U14
26.11.2009 Kadeti na turnir v španski Iscar
24.11.2009 Opravljen prvi del selekcioniranja
20.11.2009 Igriva: Kdo najbolje meče na koš?
19.11.2009 Znani kraji EP-jev 2010 za mlajše
19.11.2009 U14: Štirje klubi še upajo na FT
07.11.2009 U12: Parklji prvaki! FOTO + VIDEO
07.11.2009 Začetek regijskega selekcioniranja
21.10.2009 Zaključek Igrive košarke
14.10.2009 Igriva košarka v Pivki
07.10.2009 Igriva košarka na Vrhniki, FOTO
05.10.2009 Nagrado Igrive koš. prejme Aljaž
27.09.2009 V Vipavski dolini preko 1100 otrok
22.09.2009 Igriva košarka v Ajdovščini
19.09.2009 Slovenci prvi na mladinskih igrah
18.09.2009 Edo in soigralci premagali Bele
14.09.2009 Regijsko selekcioniranje l. 1996
11.09.2009 Regijsko selekcioniranje l. 1996
06.09.2009 Končan turnir za kadetinje
04.09.2009 Turnir kadetinj v Šentvidu
23.08.2009 Končan turnir v Slovenj Gradcu
16.08.2009 Kadeti četrti na EP divizije B
10.08.2009 Kadeti premagali Avstrijo
09.08.2009 Kadetinje osvojile 10. mesto
05.08.2009 Edo Murič na tekmi zvezd
02.08.2009 Kadetinje izgubile proti BIH
01.08.2009 Mladinci zasedli 12. mesto na EP
29.07.2009 Kadeti ugnali Poljake
28.07.2009 Mladinci izgubili proti Špancem
29.07.2009 Igriva košarka v Sevnici
25.07.2009 Prvi poraz mladincev na EP
25.07.2009 Kadeti za las slabši od Grčije
24.07.2009 Mladinci boljši od Francozov!
24.07.2009 Mlajši člani na koncu 13.
23.07.2009 Mladinci (U-18) na EP v Franciji
21.07.2009 Kadetinje tretje v SG, FOTO
20.07.2009 Mlajši člani ugnali Nemce
20.07.2009 Kadetinje izgubile proti Romunkam
19.07.2009 Mlajši člani za obstanek v eliti
18.07.2009 Kadeti še drugič ugnali Madžarsko
17.07.2009 Mlajši člani izgubili proti Špancem
17.07.2009 Videoreportaža mladink iz Izraela
16.07.2009 Mlajši člani izgubili po podaljšku
15.07.2009 Mladinci drugi v Postojni, FOTO
15.07.2009 Kadetinje še tretjič proti Srbiji
14.07.2009 Srebrna dekleta v domovini, FOTO
14.07.2009 Srebrna dekleta med elito, VIDEO
13.07.2009 Mladinke druge na EP divizije B
13.07.2009 Mlajši člani premagali Turčijo
10.07.2009 Mladinke v četrfinalu ugnale BIH
08.07.2009 Mladinke izgubile proti Madžarkam
06.07.2009 Mladinci premagali Bolgarijo
04.07.2009 Mladinke nadigrale še Finsko
04.07.2009 Mlajši člani izgubili proti Italiji
01.07.2009 EP divizije B za mladinke, FOTO
29.06.2009 Tudi Milko z mladino
28.06.2009 Zaključni turnir za l. 1995
28.06.2009 Mladinci še tretjič ugnali Slovaško
27.06.2009 Zmaga in poraz proti Izraelkam
27.06.2009 Finale selekcioniranja za l. 1995
27.06.2009 David Blatt obiskal mladinke
25.06.2009 Mladinke odpotovale v Izrael
24.06.2009 Tudi Boki začenja s kampom
24.06.2009 Igriva košarka ne počiva
23.06.2009 Regijsko selekcioniranje Vzhoda 2
22.06.2009 Tekmi selekcij letnikov 1995
22.06.2009 Kadetinje za pet dni v NM
21.06.2009 Mladinke v Srbiji
21.06.2009 Igriva košarka v Grosupljem
21.06.2009 Ml. člani premagali še Avstrijce
20.06.2009 Četrti turnir Regijskega selekcioniranja
20.06.2009 Regisko selekcioniranje Vzhoda
19.06.2009 Najmlajši v Logatcu in Grosupljem
19.06.2009 Mlajši člani boljši od Slovakov
18.06.2009 Igriva košarka v Sežani, FOTO
17.06.2009 Bližajo se EP mlajših kategorij
16.06.2009 Treningi regijskega selekcioniranja
15.06.2009 Mladinke na Slovaškem
13.06.2009 Kadeti začenjajo priprave
12.06.2009 Mladinci v Postojni
11.06.2009 Kadetinje izgubile v Škofja Loki
09.06.2009 Mladinke osvojile tretje mesto (FOTO)
09.06.2009 Prva moška tekma na prostem
08.06.2009 Na zahodu selekcioniranje
07.06.2009 Testiranja mlajših reprezentanc
07.06.2009 Ml. člani začenjajo priprave
06.06.2009 Ligaška tekma na prostem! FOTO
05.06.2009 Igriva košarka na spletu
05.06.2009 Testiranje za mladince in kadete
05.06.2009 Kadetinje nadaljujejo priprave
03.06.2009 Nagrada Elana Invente U. Olimpiji
01.06.2009 Smodiš obiskal mladinke (FOTO)
30.05.2009 Igriva košarka v Besnici
29.05.2009 Regijsko selekcioniranje Zahod 2
29.05.2009 Kadetinje odigrale četrto tekmo
28.05.2009 Ml. pionirke OŠ Pod Goro najboljše
27.05.2009 Pokal mladih U. Olimpiji in Iliriji
27.05.2009 Mladinci začenjajo priprave
20.05.2009 Začetek mladinskih priprav
21.05.2009 28. Festival male košarke
19.05.2009 Testiranje za kadetinje
12.05.2009 Rašo ambasador Igrive košarke
04.05.2009 Damjanović mladinski selektor
04.05.2009 Nacionalni program spet uspešen
27.04.2009 Mlajši kadeti tretji v Mariboru
27.04.2009 Nacionalni program zaključili v Postojni
22.04.2009 Fotografije mlajših kategorij
21.04.2009 Rupnik na Jordan Brand Classicu
20.04.2009 Fotogalerija mladinskega finala
19.04.2009 Mladinski prvak Primorac-Branik
15.04.2009 Krka peta na močnem turnirju
10.04.2009 OŠ Grm prvak Pionirskega fest.
09.04.2009 Aprilska norost v Sloveniji
05.04.2009 Fotogalerije zadnjih dni
05.04.2009 Koš Vzajemna kadetski prvak
29.03.2009 Kadetinje Merkurja prvakinje
27.03.2009 Mladinsko in kadetsko prvenstvo
23.03.2009 Vse več pionirski trenerjev
22.03.2009 Celjanke mladinske prvakinje
18.03.2009 Pionirska sezona pred vrati
10.03.2009 V Medvodah 3. turnir reg. selek.
08.03.2009 3. turnir regijskega selekcioniranja
25.02.2009 Kadeti v videu in fotografiji
22.02.2009 Kadeti v Turčiji odlični drugi!
18.02.2009 Kadeti premagali še Ukrajino
10.02.2009 2. turnir Regiskega selekcioniranja
12.02.2009 DP najmlajših v naslednji sezoni
02.02.2009 FIBA in KZS skrbita za podmladek
31.01.2009 Žreb skupin ml. kategorij za EP
28.01.2009 Turnir reg. selekcioniranja l.1996
17.01.2009 Turnir regijskega selekcioniranja
31.12.2008 Fotogalerija (mladinci v Španiji)
04.12.2008 Nacionalni program
22.12.2008 Fotogalerija (FF st. pionirk)
21.12.2008 Grosupeljske st. pionirke najboljše
21.12.2008 Seminarji za pionirske trenerje
17.12.2008 Znani gostitelji EP ml. kategorij
17.12.2008 Drugi del državnega prvenstva za mladinke kadetinje
14.12.2008 Fotogalerija (FF za st. pionirje)
12.12.2008 Olimpijini st. pionirji najboljši
12.12.2008 Slovenski kadeti najboljši, VIDEO!
08.12.2008 Mlajši kadeti v Španiji najboljši
10.12.2008 FF starejše pionirke (U-14)
09.12.2008 Drugi del kadetskega državnega prvenstva
27.11.2008 Starejši pionirji pred F4
13.11.2008 Naslov Ljubljančankam
06.11.2008 Prvi del regijskega selekcioniranja
10.11.2008 Finalni turnir ml. pionirjev (foto)
09.11.2008 Začetek regijskega selekcioniranja
05.11.2008 Olimpijini mlajši pionirji najboljši
29.10.2008 Prvi del nacionalnega programa
27.10.2008 Znani polfinani pari pri najmlajših
25.10.2008 Spet nacionalni program
29.06.2008 Mladinke bodo priprave začele v sredo
25.06.2008 Kadeti na Madžarskem štirikrat zmagali
25.06.2008 Prestopi v ekipah mlajših starostnih kategorij
23.06.2008 Kadeti odpotovali na Madžarsko
23.06.2008 Začeli še mlajši člani, mladinci in kadetinje
23.06.2008 V nedeljo v Postojni zaključni turnir regijskega selekcioniranja
18.06.2008 Znani reprezentanci mladincev in kadetinj
05.06.2008 Mlajše reprezentance začenjajo priprave
05.06.2008 Podeljena priznanja za Pokal mladih
03.06.2008 Fotogalerija - Testiranje mlajših reprezentanc
30.05.2008 Igriva košarka po celi Sloveniji
27.05.2008 Testiranje KZS za mlajše selekcije
20.05.2008 V Slivnici bo v soboto spet živahno
24.05.2008 Igriva košarka tudi z Rašem Nesterovićem
22.05.2008 Predstavitev Igrive košarke
20.05.2008 Igriva košarka te dni na Festivalu ustvarjalnosti
16.05.2008 Pokal mladih Parkljem in Ježici
15.05.2008 Igriva košarka tudi v sklopu Športne pomladi
11.05.2008 Mladinci v boj za 1. SKL
07.05.2008 Fotogalerija s turnirja Rad igram košarko 2008
05.05.2008 Končan kadetski turnir v Mariboru
24.04.2008 V Mariboru turnir Rad igram košarko
28.04.2008 V Novi Gorici na turnirju več kot 300 mladih
27.04.2008 Reprezentančni akciji kadetov in mlajših kadetov
22.04.2008 Foto in video z mladinskega "Final foura"
22.04.2008 V mladinsko DP prijavljenih 62 ekip
15.04.2008 Mladinci Geoplina Slovana državni prvaki
10.04.2008 Kadetinje Ježice državne prvakinje
08.04.2008 Treninga kadetov in Nacionalnega programa
03.04.2008 Košarkarji Uniona Olimpije kadetski prvaki
03.04.2008 Novogoričani prirejajo prvomajski tunrir
31.03.2008 Otvoritev sezone odlično uspela (+VIDEO)
31.03.2008 Fotogalerija - Trening nacionalnega programa
26.03.2008 V nedeljo pionirski otvoritveni tekmi
26.03.2008 Razpis za prijavo v DP mlajših kategorij
26.03.2008 Finalni turnir DP za mladince v Mariboru
25.03.2008 V soboto trening NP za fante, rojene leta 1993
18.03.2008 Finalni turnir DP za mladinke v sliki in videu
10.03.2008 Mladinke Merkurja državne prvakinje
12.03.2008 Znane skupine za DP mlajših pionirjev
06.03.2008 Turnir regijskega selekcioniranja (+ video)
01.03.2008 Znane skupine za pionirske kvalifikacije
29.02.2008 V nedeljo nova turnirja in seminar
25.02.2008 Fotogalerija: trening nacionalnega programa
22.02.2008 Mladinke za naslov prvakinj v Kranju
15.02.2008 V nedeljo, 24. februarja, treningi v okviru nacionalnega programa
11.02.2008 Turnir regijskega selekcioniranja v Logatcu
01.02.2008 Nova turnirja regijskega selekcioniranja
29.01.2008 Rezultati drugega turnirja regijskega selekcioniranja
22.01.2008 Nedelja dan za mlajše reprezentančne selekcije
14.01.2008 Strelci in rezultati 1. regijskega turnirja
14.01.2008 Razpis za DP starejših in mlajših pionirjev
09.01.2008 V Vranskem turnir regijskega selekcioniranja
24.12.2007 Novomeščani četrti v Moskvi
14.12.2007 Grosupeljčanke pionirske prvakinje
11.12.2007 Fotogalerija: trening nacionalnega programa
10.12.2007 Fotogalerija s finalnega turnirja pionirjev
10.12.2007 V nedeljo nacionalni program za dekleta
06.12.2007 Pionirji Krke državni prvaki
07.12.2007 V nedeljo deseti Sončkov dan
29.11.2007 Parklji prvaki pri mlajših pionirjih
28.11.2007 Nacionalni program se nadaljuje
23.11.2007 Škofjeločanke državne prvakinje (s fotogalerijo)
14.11.2007 Mlajše pionirke za naslov v Ljubljani
12.11.2007 Državno prvenstvo pionirjev gre h koncu
09.11.2007 Razpis za finalni turnir mlajših pionirk
05.11.2007 Fotogalerija - Nacionalni program ml. selekcij
24.10.2007 Nacionalni program mlajših reprezentanc
20.09.2007 Otvoritveni tekmi sezone za mladince in kadetinje
20.09.2007 Ekipa Supersi vzpostavila mladinski portal
20.07.2007 Spored državnih prvenstev mlajših kategorij
20.06.2007 Prestopi v mlajših starostnih kategorijah
12.06.2007 Znane skupine DP za mlajše kategorije
04.06.2007 Goriška se je zbrala pod koši
03.06.2007 Pokal mladih Unionu Olimpiji in Ježici
01.06.2007 V soboto podelitev Pokala mladih
29.05.2007 V soboto prireditev Dobimo se pod koši
24.05.2007 Mladinci v boj za 1. SKL
24.05.2007 V soboto 26. Festival male košarke
23.05.2007 V tej sezoni potekal prvi Pokal mladih
20.05.2007 Znane skupine kvalifikacij za mladinsko 1. SKL
15.05.2007 V Slivnici spet festival male košarke
14.05.2007 Mladinci za 9 prostih mest v 1. SKL
14.05.2007 Najmlajši in najmlajše v Francijo
11.05.2007 Pionirji in pionirke začenjajo na vso moč
11.05.2007 V soboto trening deklet letnika 1994
09.05.2007 Uvodni krog kvalifikacij 1. SKL za mladince
04.05.2007 Mesto vrtnic v znamenju košarke
25.04.2007 Selekcijski treningi v Postojni
23.04.2007 Kvalifikacije za klubska tekmovanja ml. kategorij
17.04.2007 Kadetski naslov Trboveljčankam
16.04.2007 Selekcijski treningi za fante, rojene med letoma 1989 do 1992
17.04.2007 Selekcioniranje generacije 1994
18.04.2007 Fotogalerija z mladinskega "final fourja"
12.04.2007 Mladinci Uniona Olimpije državni prvaki
10.04.2007 V Logatcu turnir regijskega selekcioniranja
12.04.2007 Kadetinje za naslov v Ljubljani
04.04.2007 Laščani postali kadetski prvaki
06.04.2007 Mlade Slovenke boljše od Škotinj
06.04.2007 Prijavljene ekipe pri mladincih, mladinkah in kadeti(nja)h
03.04.2007 Razpis za organizacijo FT za kadetinje
30.03.2007 Razpis za mlajše kategorije se izteka
02.04.2007 Vabila za mladinke in kadetinje
22.03.2007 Selekcijski treningi (fantje, rojeni med letoma 1989 in 1992)
27.03.2007 Mladinci na Jančah, kadeti v Šoštanju
26.03.2007 Premierna otvoritvena tekma pionirske sezone
22.03.2007 Premierna otvoritvena tekma pionirske sezone
23.03.2007 Prestopi v pionirskih ekipah
22.03.2007 Testiranje kandidatk za kadetsko reprezentanco
13.03.2007 Razpisa za "Final 4" mladincev in kadetov
19.03.2007 Goriški nadebudneži spet pod koši
15.03.2007 V nedeljo turnir reg. selekcioniranja v Preboldu
13.03.2007 Spored pionirskih državnih prvenstev
13.03.2007 Dekleta so se zbrala v Šmarju pri Jelšah (117 slik)
03.03.2007 Vabili za mlade igralke
02.03.2007 Naslov mladinkam Ježice
26.02.2007 Finalni turnir DP za ml. pionirke (89 fotografij)
22.02.2007 Ml. pionirke: Naslov Ježičankam
14.02.2007 Mladinke v Šk. Loki, ml. pionirke v Ljubljani
13.02.2007 V nedeljo spet selekcijski treningi
13.02.2007 Razpisa za finalna turnirja
13.02.2007 Pionirskih ekip je vse več
23.01.2007 Pionirska tekmovanja (razpis)
29.01.2007 Turnirja regijskih selekcij
26.01.2007 Regijsko selekcioniranje se nadaljuje
26.01.2007 Regijsko selekcioniranje se nadaljuje
19.01.2007 Selekcijski treningi za fante letnikov '89, '90 in '92
22.01.2007 Mladinci čakajo na 2. krog DP
22.01.2007 Prvi turnir regijskega selekcioniranja
10.01.2007 V Mariboru zbor regijskih selekcij
15.01.2007 Anketa: Slovenija ima 5 kolajn
14.01.2007 Začetek selekcioniranja deklet (letnik 1993)
10.01.2007 Selekcioniranje generacije dečkov letnika 1993
10.01.2007 Fotogalerija: dekleta vadila v Preboldu
31.12.2006 Regijsko selekcioniranje
29.12.2006 Iz Italije z zmago in porazoma
20.12.2006 Fotogalerija: F4 za pionirje
14.12.2006 Koš Koper osvojil pionirski naslov
13.12.2006 Kadeti končali uvodni del prvenstva
10.12.2006 Finalni turnir pionirk: zmaga Kranjčank
07.12.2006 V januarju začetek DP za mlajše pionirke
05.12.2006 Goričani so se posvetili najmlajšim
29.11.2006 Finalni turnir DP za pionirje v Murski Soboti
21.11.2006 Drugi decembrski konec tedna F4 za pionirke
21.11.2006 Bliža se fantovski pionirski "final four"
19.11.2006 Razpis za prvenstvo Slovenije za st. pionirke
06.10.2006 Mladi so se borili za nove točke
06.10.2006 Tone Krump potuje na Finsko
01.10.2006 Prek 3000 mladih v boj za točke
25.09.2006 V Celju skupaj z Jurakom in Laščani
21.09.2006 V Celju v petek pod koši tudi Goran Jurak
14.09.2006 KZS gostuje na otroškem bazarju
13.09.2006 Dobimo se pod koši
Košarkarska zveza Slovenije / Leskoškova 12, Ljubljana / kzs@kzs.si
Vse pravice pridržane / 2000 - 2011